شرکت بازرگانی همکارآهن از سال 1368 با احداث اولین انبار خود واقع در سه راه درچه اصفهان، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه فروش آهن آلات آغاز نمود. در راستای گسترش فعالیت، در سال 1394 انبار دوم، و در سال 1397 انبار سوم مجموعه راه اندازی شد. همکار آهن با 30 سال تجربه موفق در توزیع مقاطع فولادی درجه یک توانسه تا تجربه خریدی لذت بخش و مقرون به صرفه برای مشتریان خود به ارمغان آورد. رضایتمندی مشتریان باور و مسئولیتی است که از ابتدا آغاز به کار همکار آهن مبنای تمام فعالیت ها و پیشرفت ها شده است. با توجه به گسترش دنیای مجازی در سال‌های اخیر، این مجموعه بر آن شد تا در جشن 30 سالگی خود با تأسیس وب سایت و صفحات مجازی با نام تجاری همکار آهن، خدمات رسانی به همراهان خود را هموارتر نماید. تیم همکارآهن برآن است تا برمبنا استاندارد ها و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، بهترین تجربه در بخش های مشاوره، فروش و پشتیبانی را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورد. لازم به ذکر است همکارآهن به عنوان مجموعه ای پیشرو در بازار آهن آلات، با کلیه اقشارفعال در این حوزه از خرد تا کلان همکاری می نماید و از نظر جغرافیایی به منطقه خاصی محدود نمی شود چرا که این مجموعه در زمینه پاسخگویی، ارسال و پشتیبانی پایبند به اصول می باشد.

فلسفه وجودی

همکار آهن در سال 1368 از دل تجارت سنتی فولاد و آهن متولد گردید و از همان ابتدای امر با اولویت قرار دادن استاندارد های موجود به تامین کلیه مقاطع فولادی پرداخته است و به واسطه 30 سال سال تجربه موفق توانسته تعامل مطلوب و دوسویه ای میان مجموعه و مشتریان ایجاد نماید. تیم فروش همکار آهن از به هم پیوستن افراد حرفه ای و متخصص برای ایجاد بهترین تجربه دربخش های مشاوره، فروش و پشتیبانی برای مشتریان این حوزه تشکیل گردیده است.

ماموریت

در میان نوسانات بازار و با تاثیرپذیری کلیه زمینه های اجرایی از آهن آلات، تامین قطعات فولادی درجه یک با قیمتی منصفانه و در کمترین زمان چالشی است که همکار آهن با بیش از 30 سال تجربه تلاش می کند آن را با مداومت و استعانت از اندوخته های خود با موفقیت پشت سر بگذارد و مشتریان را به خواستگاه مطلوب خویش برساند.
چشم انداز شرکت همکار آهن

چشم انداز

همکارآهن با تکیه بر تجربه 30 ساله و توان فنی و تخصصی در صنعـت فـولاد، چشم انداز خود را تحقق برندی معتبر و پیشرو در بازار فولاد ایران و خاورمیانه، ایجاد تجربه ای متفاوت از معاملات بازار فولاد و نیز سرعت بخشیدن به روند معاملات آهن آلات همراه با ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان قرار داده است.
چشم انداز شرکت همکار آهن

ارتباط موثر

در اینجا مجموعه ای از کارشناسان با تجربه گرد هم آمده اند تا به صورت تخصصی بهترین مشاوره را برای خریدی آگاهانه، به شما بدهند. ما معتقدیم مشاوره و پاسخ گویی به نیاز شما مشتریان عزیز برای یک خرید امن و مطمئن با حداقل هزینه ها امری مهم و ضروری است که باید در برابر آن پاسخ گو باشیم. امیدواریم با تکیه بر تجربه، تخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و جدیدترین روش‌های اقتصادی و کار تیمی بتوانیم گامی موثر در رشد اهداف صنعتی و اقتصادی کشور داشته باشیم.